Tel:
Chiny Urządzenia testujące IEC producent
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Zapewniamy wiodące w branży urządzenia testujące,

Zaawansowany system online i rozwiązania - wszędzie na świecie.

Dom ProduktyMaszyna do badania udarności

Maszyna testująca udarność przylepności YDT757 Urządzenie testujące młotek

Maszyna testująca udarność przylepności YDT757 Urządzenie testujące młotek

  • Adhesive Force Impact Testing Machine YDT757 Drop Hammer Test Device
 • Adhesive Force Impact Testing Machine YDT757 Drop Hammer Test Device

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HongCe
  Numer modelu: HTD-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiatable
  Szczegóły pakowania: Sklejka
  Czas dostawy: 15 dni
  Zasady płatności: T/T
  Możliwość Supply: 25 zestawów miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  High Light:

  impact test machine

  ,

  pendulum impact testing machine

  Maszyna do testowania uderzeń młota

  Szczegóły Produktu:

  To urządzenie testowe potwierdza standard testu młota uderzeniowego YDT757. Nadaje się do testu siły przyczepności powłok cynkowanych ogniowo. Podczas testu wolny młot spadający jest stosowany do uderzania powłoki cynkowej w celu sprawdzenia, czy powłoka cynkowa potwierdza spełnienie standardowych wymagań. Ta pozycja jest odpowiednia dla fabryki produkcyjnej, takiej jak żelazna wieża i dział kontroli jakości, w celu przetestowania jakości i kontroli.

  Parametry techniczne:
  Masa młota: 210g ± 1g
  Wysokość pionowa od linii środkowej młotka do powierzchni podstawy: 300 mm ± 1 mm
  Materiał rękojeści młotka: dąb


  Korzystanie z metody:

  Używając gradientera, wyreguluj urządzenie i ustaw je w stacji poziomej. Następnie wyreguluj próbkę i upewnij się, że odległości od punktów wytrzymałości do krawędzi próbki, rogu i górnej strony są nie mniejsze niż 10 mm. Głowica młotka skierowana jest na środek stojaka.

  Spuść młot swobodnie po tym, jak uchwyt młotka znajdzie się w pozycji pionowej względem podstawy. Młot uderzył równolegle w pięć punktów z przerwami 4 mm. Punkty wytrzymałości nie powinny się powtarzać w tym samym miejscu. Możemy sprawdzić sytuację wpływu, aby ocenić, czy powłoki cynkowe potwierdzają standardowe wymagania.

  O nas:

  HongTong Electromechanical Co., Ltd jest wiodącą firmą w branży sprzętu inspekcyjnego, założoną w 2003 roku i zlokalizowaną w Guangdong w Chinach. Nasza firma wprowadziła zaawansowany sprzęt w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologicznie procesami produkcji, ścisłym systemem kontroli jakości, który kontroluje cały proces produkcji. Firma połączyła się z wieloma zaawansowanymi technikami zarządzania i zaawansowanym sprzętem, a wraz z nowoczesnym zarządzaniem, projektowaniem komputerów i kontrolą, nasze produkty osiągnęły międzynarodowy poziom zaawansowany. Firma opracowała projekt, produkcję, sprzedaż jako jeden, specjalizujący się w produkcji sprzętu do kontroli przewodów elektrycznych wtyczek i gniazd, sprzęt do testowania odporności mechanicznej elektroniki, sprzęt do kontroli elektroniki "zagrożenie w ogniu, wskaźnik testowy przeciwporażeniowy i solidny wejścia do obiektów, ogólne wyposażenie kontrolne i inne niestandardowe urządzenia testujące. Nasze produkty zwiększają dobrą sprzedaż w kraju i za granicą oraz nawiązały relacje w zakresie dostaw z wieloma znanymi firmami.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: sales

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
  BLDG D2, Jinhe Industrial Park, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
  Tel:86--17724266108
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Urządzenia testujące IEC dostawca. © 2014 - 2021 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.