Tel:
Chiny Urządzenia testujące IEC producent
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Zapewniamy wiodące w branży urządzenia testujące,

Zaawansowany system online i rozwiązania - wszędzie na świecie.

Dom

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd (zwana dalej HongCe) znajduje się w Guangzhou w Chinach od 2003 r. Zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem urządzeń testowych i systemów wykrywania produktów elektronicznych i elektrycznych, sprzętu AGD i innych produktów. HongCe jest profesjonalnie zaangażowany w dostarczanie laboratoryjnych urządzeń testujących i systemu testowania linii produkcyjnych, jesteśmy teraz zaawansowanymi technologicznie przedsiębiorstwami z wyższością techniczną i możliwościami badawczo-rozwojowymi w branży przyrządów pomiarowych.

Nasze podstawowe technologie obejmują próżnię, testy szczelności i automatyczną kontrolę, laboratoryjne urządzenia testujące i rozwiązania. Nasz lider techniczny jest ekspertem od wykrywania nieszczelności, jego ponad 2 dekady doświadczenia są ogromnym atutem naszej firmy. Nasz zespół techniczny składa się z doświadczonych inżynierów i techników.

Laboratoryjne urządzenia testujące HongCe są projektowane i wytwarzane zgodnie z wymaganiami norm GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO i innych. Naszymi głównymi produktami są: sprzęt do testowania przełączników, wtyczek, gniazd i łączników; sprzęt do testowania udarności mechanicznej; sprzęt do testowania zagrożenia pożarowego, sondy do ochrony obudowy; nieprzemakalne i pyłoszczelne urządzenia do testowania środowiska; sprzęt do testowania bezpieczeństwa sprzętu gospodarstwa domowego; sprzęt do testowania kabli i przewodów; sprzęt do testowania opraw; Narzędzia do testowania narzędzi elektrycznych; sprzęt do testowania informacji i audio i wideo. Nasze produkty są szeroko stosowane w krajowych i światowych instytucjach pomiarowych i certyfikacyjnych, mechanizmie kontrolnym, laboratoriach, inspekcji eksportu i importu i biurze kwarantanny, różnych firmach produkcyjnych itp. Nasz klient obejmuje Bureau Veritas, CSA, ITS, UL, TUV Rheinland, TUV SUD , SGS itp.

Urządzenia do testowania linii produkcyjnej HongCe są w większości dostosowane do elementów klienta, takich jak automatyczny system testowania wycieków, system odzysku gazu, inny dostosowany do potrzeb system oparty na technologii próżniowej i testowania wycieków.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HongTong, HongCe, HJ

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2003

pc Export : 50% - 60%

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. (dawniej: HongTong Electromechanical Co., Ltd.) jest wiodącą firmą w przemyśle urządzeń kontrolnych, rozpoczęła produkcję urządzeń do testów od 2003 roku, zawsze trzymając się ukierunkowanej na klienta polityki przyjaznej użytkownikowi i przyjaznej dla środowiska Opracować efektywne kosztowo i konkurencyjne produkty, aby spełnić oczekiwania klientów na rynku.

Nasza firma jest dostawcą specjalistycznego sprzętu do testowania jakości, który nie jest powszechnie dostępny na rynku. Naszą jedyną działalnością jest projektowanie, opracowywanie i produkcja specjalnych urządzeń testowych w odniesieniu do norm IEC, EN, UL, ISO, ASTM lub innych standardów krajowych i międzynarodowych. Nasz sprzęt jest zbudowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami określonymi przez normy.

Nasze kadry kierowniczej i działów badawczo-rozwojowych, od ponad dziesięciu lat, zajmują się produkcją sprzętu do testów bezpieczeństwa. Doświadczeni inżynierowie pracowali w dziedzinie testowania, testowania urządzeń i produkcji, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji urządzeń testowych. W tej dziedzinie bardzo ważne jest, aby mieć doświadczenie w testowaniu i zrozumieć problemy występujące podczas testów.

Posiadamy głęboką wiedzę na temat rynku i potrzeb naszych klientów. Uważamy, że najlepsza jakość i popularne produkty pochodzą z ścisłej kontroli jakości i dobrze zorganizowanych, tworzących firmy.

Do tej pory mamy szeroką gamę produktów i zakres, takich jak seria maszyn do badania udarności, testowania palności serii urządzeń, seria sond palnych testów, testowania urządzeń ochrony przed wtryskiem, seria tester gniazda itp. Zawsze poświęcamy nowe osiągnięcia produktów.

W 2015 r. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd i HJ Automatic Control Technology Co., Ltd (założona w 2012 r.) Osiągnęły silne sojusze w zakresie technologii i produkcji, opracowały kolejną dużą serię produktów: precyzyjne urządzenie do wykrywania wycieków próżniowych i rozwiązania, Dostarczają głównie automatycznego zautomatyzowanego sprzętu do wykrywania nieszczelności lub systemu klimatyzatorów, sprężarek, zaworów, rur, zbiorników paliwa, pomp olejowych, wysokonapięciowych przełączników mocy GIS i przełączników aluminiowych, aeronautycznych, astronautycznych i uszczelnień produktów wojskowych. Nasz klient obejmuje CRRC, Gree, Haier, Vanward i inne

W oparciu o nasze coraz bardziej zaawansowane technologie R & D i możliwości produkcyjne, dzięki naszym kompetencjom w dziedzinie elektryki, mechaniki, komunikacji, mechaniki i fluidiki, HongCe stworzyła zbiór niezależnych badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i zarządzania wszystkimi w jednym dojrzałym System operacyjny, teraz HongCe ma silną zdolność do zaspokojenia potrzeb klientów w laboratoryjnych urządzeniach do testowania i testowania linii produkcyjnych.

Po kilkudziesięciu stuleciach firma HongCe spełniła oczekiwania klientów jako podstawę, dostarczyliśmy nasze urządzenia testowe i propozycje do ponad stu laboratoriów krajowych i światowych, inspekcji eksportu i importu oraz biura kwarantanny, producentów i innych. Wygraliśmy wiele Zaufanie klientów i pochwały, oferując wysokiej jakości produkty i rozsądną obsługę. Wierzymy, że dzięki uznanym uznanym firmom zdobędziemy uznanie dzięki ciągłym staraniom i dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Usługowe

Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do testów bezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem, zaawansowanymi technologicznie procesami produkcyjnymi, ścisłą kontrolą jakości. Nasi klienci to TUV, ITS, CSA, BV, SGS, itp. Nasz asortyment obejmuje urządzenia testujące IP, palce testowe i sondy, urządzenia do testów bezpieczeństwa, przyrządy do wtyczki, gniazda elektryczne, urządzenia sprzęgające i lamowniki, Normalne działanie i testy wytrzymałościowe przełączników, wtyczki, gniazda i sprzęgacze urządzeń, urządzenia do badania odporności na ciepło, ogień i urządzenia do śledzenia oraz urządzenia do sprawdzania wytrzymałości mechanicznej i zagrożeń mechanicznych. Możemy również produkować różne komory środowiskowe, w tym pomieszczenia z temperaturą i wilgotnością, piasek i kurz itp. Jeśli nie widzisz produktu, którego szukasz, prosimy o kontakt z nami.

Nasz instrument może wykonać następujące usługi pomiarowe:

O: Test wytrzymałości i niezawodności

B: Badania laboratoryjne

Test C: QC

D: Monitorowanie procesu

E: przetestowano 100% produkcji

Możemy zgodnie z Twoim pomysłem zapewnić unikalny projekt produktów.

Jesteśmy fabryką, fabryką, więc mamy zdolność do produkcji masowej.

Pomoc techniczna:

Wszyscy nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani.

Nasza działalność polega na projektowaniu, opracowywaniu i produkcji specjalnych przyrządów badawczych w odniesieniu do norm IEC, EN, DIN, .... Nasz sprzęt jest zbudowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami określonymi przez normy.

Nasz dyrektor generalny i inżynierowie są pionierami w dziedzinie badań produktów elektrotechnicznych.

Pracowali w dziedzinie testowania, testowania urządzeń i produkcji jako pionierzy, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji urządzeń testowych. W tej dziedzinie bardzo ważne jest, aby mieć doświadczenie w testowaniu i zrozumieć problemy występujące podczas testów. Nadal utrzymujemy bardzo dobre relacje z naszymi klientami, aby uzyskać informacje zwrotne na temat tego, co można poprawić w naszym sprzęcie.

Dostępna jest usługa OEM:

Możemy wydrukować logo klienta oraz nazwę firmy na maszynie.

Serwis techniczny:

Nasz zespół techniczny jest bardzo doświadczony w zakresie testów bezpieczeństwa, produkując lepszą maszynę i produkując lepszą maszynę do testów. Możemy zapewnić wsparcie w dostosowaniu maszyny, konserwacji maszyn, projektowaniu inżynieryjnym, optymalizacji projektu, rozwoju produktu.

Kontrola jakości:

Nasz doświadczony zespół ds. Zapewnienia jakości jest w stanie kontrolować jakość niezależnie od produktu lub przed wysyłką, aby zagwarantować, że nasz klient otrzyma jakość, ale nie będzie kłopotem.

Obsługa posprzedażna:

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedażowe mogą zagwarantować szybką i skuteczną obsługę posprzedażną naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.

Firma Zespół

Mamy duży zespół ds. Zarządzania, działu badawczo-rozwojowego i sprzedaży, zawdzięczamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie testów bezpieczeństwa. Nasze produkty i serwis zapewniają Ci bezpieczeństwo. Uważamy, że innowacja zmienia życie. Świat lepszy od kumulatywnych innowacji. Jesteśmy odpowiedzialni za poprawę życia ludzi poprzez filozofię przekazaną przez produkty.

Dedykowany do rozwiązywania potrzeb klienta:

Oferujemy doskonałą obsługę techniczną, wartość produktu i doskonałą obsługę klienta. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa produktów.

Nasz postęp:

Producent najwyższej jakości sprzętu badawczego

Specjaliści w zakresie testów zgodnych z normą IEC

10 lat tradycji projektowania urządzeń testowych

1 rok gwarancji

Wysokiej jakości materiały

Pomoc techniczna on-line przez Skype i E-mail

Jakość, niezawodność, łatwość obsługi i innowacyjność

Uznajemy, że satysfakcja klienta jest podstawą naszej działalności i stale poszukujemy lepszych sposobów na osiągnięcie tego celu.

Usługi transportowe:

Grupa DHL Cosco, Fedex są naszymi dobrymi partnerami, co gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę do klienta.

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
BLDG D2, Jinhe Industrial Park, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-020-31143909
Privacy Policy Chiny dobra jakość IEC Test Equipment dostawca. Copyright © 2014 - 2019 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.