Tel:
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Zapewniamy wiodące w branży urządzenia testujące,

Zaawansowany system online i rozwiązania - wszędzie na świecie.

Dom

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd (zwane dalej HongCe) znajduje się w Guangzhou w Chinach, od 2003 r., Zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem sprzętu testowego i systemu wykrywania produktów elektronicznych i elektrycznych, sprzętu gospodarstwa domowego i innych produktów. HongCe jest profesjonalnie zaangażowany w dostarczanie sprzętu do testowania laboratoryjnego i systemu testowania linii produkcyjnej, jesteśmy teraz przedsiębiorstwami high-tech z wyższością techniczną i możliwościami badawczo-rozwojowymi w branży instrumentów testowych.

Nasze podstawowe technologie obejmują próżnię, testowanie szczelności i automatyczne sterowanie, sprzęt i rozwiązanie do badań laboratoryjnych. Nasz lider techniczny jest ekspertem w wykrywaniu wycieków, jego ponad 2 dekady doświadczenia są wielkim atutem dla naszej firmy. Nasz zespół techniczny składa się z dobrze doświadczonych inżynierów i techników.

Sprzęt do testowania laboratoryjnego HongCe został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wymaganiami norm GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO itp. Naszymi głównymi produktami są: testery przełączników, wtyczek, gniazd i łączników; sprzęt do badania wytrzymałości na uderzenia mechaniczne; sprzęt do badania zagrożenia pożarowego materiałów, sondy do badania ochrony obudowy; wodoodporny i pyłoszczelny sprzęt do badań środowiskowych; sprzęt do testowania bezpieczeństwa urządzeń gospodarstwa domowego; sprzęt do testowania przewodów i kabli; sprzęt do testowania opraw; sprzęt do testowania narzędzi elektrycznych; sprzęt informatyczny i sprzęt testowy audio i wideo. Nasze produkty są szeroko stosowane w krajowych i światowych instytucjach pomiarowych i certyfikacyjnych, mechanizmach kontrolnych, laboratoriach, biurach kontroli eksportu i importu i kwarantannie, różnych firmach produkcyjnych itp. Naszym klientem są Bureau Veritas, CSA, ITS, UL, TUV Rheinland, TUV SUD , SGS itp.

Sprzęt do testowania linii produkcyjnej HongCe jest dostosowywany głównie do obrabianych elementów klienta, takich jak automatyczny system testowania szczelności, system odzyskiwania gazu, inny indywidualnie dostosowany system oparty na technologii próżni i testów szczelności.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HongTong, HongCe, HJ

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2003

pc Export : 50% - 60%

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. (dawniej: HongTong Electromechanical Co., Ltd.) jest wiodącą firmą w przemyśle urządzeń kontrolnych, rozpoczęła produkcję urządzeń do testów od 2003 roku, zawsze trzymając się ukierunkowanej na klienta polityki przyjaznej użytkownikowi i przyjaznej dla środowiska Opracować efektywne kosztowo i konkurencyjne produkty, aby spełnić oczekiwania klientów na rynku.

Nasza firma jest dostawcą specjalistycznego sprzętu do testowania jakości, który nie jest powszechnie dostępny na rynku. Naszą jedyną działalnością jest projektowanie, opracowywanie i produkcja specjalnych urządzeń testowych w odniesieniu do norm IEC, EN, UL, ISO, ASTM lub innych standardów krajowych i międzynarodowych. Nasz sprzęt jest zbudowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami określonymi przez normy.

Nasze kadry kierowniczej i działów badawczo-rozwojowych, od ponad dziesięciu lat, zajmują się produkcją sprzętu do testów bezpieczeństwa. Doświadczeni inżynierowie pracowali w dziedzinie testowania, testowania urządzeń i produkcji, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji urządzeń testowych. W tej dziedzinie bardzo ważne jest, aby mieć doświadczenie w testowaniu i zrozumieć problemy występujące podczas testów.

Posiadamy głęboką wiedzę na temat rynku i potrzeb naszych klientów. Uważamy, że najlepsza jakość i popularne produkty pochodzą z ścisłej kontroli jakości i dobrze zorganizowanych, tworzących firmy.

Do tej pory mamy szeroką gamę produktów i zakres, takich jak seria maszyn do badania udarności, testowania palności serii urządzeń, seria sond palnych testów, testowania urządzeń ochrony przed wtryskiem, seria tester gniazda itp. Zawsze poświęcamy nowe osiągnięcia produktów.

W 2015 r. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd i HJ Automatic Control Technology Co., Ltd (założona w 2012 r.) Osiągnęły silne sojusze w zakresie technologii i produkcji, opracowały kolejną dużą serię produktów: precyzyjne urządzenie do wykrywania wycieków próżniowych i rozwiązania, Dostarczają głównie automatycznego zautomatyzowanego sprzętu do wykrywania nieszczelności lub systemu klimatyzatorów, sprężarek, zaworów, rur, zbiorników paliwa, pomp olejowych, wysokonapięciowych przełączników mocy GIS i przełączników aluminiowych, aeronautycznych, astronautycznych i uszczelnień produktów wojskowych. Nasz klient obejmuje CRRC, Gree, Haier, Vanward i inne

W oparciu o nasze coraz bardziej zaawansowane technologie R & D i możliwości produkcyjne, dzięki naszym kompetencjom w dziedzinie elektryki, mechaniki, komunikacji, mechaniki i fluidiki, HongCe stworzyła zbiór niezależnych badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i zarządzania wszystkimi w jednym dojrzałym System operacyjny, teraz HongCe ma silną zdolność do zaspokojenia potrzeb klientów w laboratoryjnych urządzeniach do testowania i testowania linii produkcyjnych.

Po kilkudziesięciu stuleciach firma HongCe spełniła oczekiwania klientów jako podstawę, dostarczyliśmy nasze urządzenia testowe i propozycje do ponad stu laboratoriów krajowych i światowych, inspekcji eksportu i importu oraz biura kwarantanny, producentów i innych. Wygraliśmy wiele Zaufanie klientów i pochwały, oferując wysokiej jakości produkty i rozsądną obsługę. Wierzymy, że dzięki uznanym uznanym firmom zdobędziemy uznanie dzięki ciągłym staraniom i dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Usługowe

Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do testów bezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem, zaawansowanymi technologicznie procesami produkcyjnymi, ścisłą kontrolą jakości. Nasi klienci to TUV, ITS, CSA, BV, SGS, itp. Nasz asortyment obejmuje urządzenia testujące IP, palce testowe i sondy, urządzenia do testów bezpieczeństwa, przyrządy do wtyczki, gniazda elektryczne, urządzenia sprzęgające i lamowniki, Normalne działanie i testy wytrzymałościowe przełączników, wtyczki, gniazda i sprzęgacze urządzeń, urządzenia do badania odporności na ciepło, ogień i urządzenia do śledzenia oraz urządzenia do sprawdzania wytrzymałości mechanicznej i zagrożeń mechanicznych. Możemy również produkować różne komory środowiskowe, w tym pomieszczenia z temperaturą i wilgotnością, piasek i kurz itp. Jeśli nie widzisz produktu, którego szukasz, prosimy o kontakt z nami.

Nasz instrument może wykonać następujące usługi pomiarowe:

O: Test wytrzymałości i niezawodności

B: Badania laboratoryjne

Test C: QC

D: Monitorowanie procesu

E: przetestowano 100% produkcji

Możemy zgodnie z Twoim pomysłem zapewnić unikalny projekt produktów.

Jesteśmy fabryką, fabryką, więc mamy zdolność do produkcji masowej.

Pomoc techniczna:

Wszyscy nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani.

Nasza działalność polega na projektowaniu, opracowywaniu i produkcji specjalnych przyrządów badawczych w odniesieniu do norm IEC, EN, DIN, .... Nasz sprzęt jest zbudowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami określonymi przez normy.

Nasz dyrektor generalny i inżynierowie są pionierami w dziedzinie badań produktów elektrotechnicznych.

Pracowali w dziedzinie testowania, testowania urządzeń i produkcji jako pionierzy, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji urządzeń testowych. W tej dziedzinie bardzo ważne jest, aby mieć doświadczenie w testowaniu i zrozumieć problemy występujące podczas testów. Nadal utrzymujemy bardzo dobre relacje z naszymi klientami, aby uzyskać informacje zwrotne na temat tego, co można poprawić w naszym sprzęcie.

Dostępna jest usługa OEM:

Możemy wydrukować logo klienta oraz nazwę firmy na maszynie.

Serwis techniczny:

Nasz zespół techniczny jest bardzo doświadczony w zakresie testów bezpieczeństwa, produkując lepszą maszynę i produkując lepszą maszynę do testów. Możemy zapewnić wsparcie w dostosowaniu maszyny, konserwacji maszyn, projektowaniu inżynieryjnym, optymalizacji projektu, rozwoju produktu.

Kontrola jakości:

Nasz doświadczony zespół ds. Zapewnienia jakości jest w stanie kontrolować jakość niezależnie od produktu lub przed wysyłką, aby zagwarantować, że nasz klient otrzyma jakość, ale nie będzie kłopotem.

Obsługa posprzedażna:

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedażowe mogą zagwarantować szybką i skuteczną obsługę posprzedażną naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.

Firma Zespół

Mamy duży zespół ds. Zarządzania, działu badawczo-rozwojowego i sprzedaży, zawdzięczamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie testów bezpieczeństwa. Nasze produkty i serwis zapewniają Ci bezpieczeństwo. Uważamy, że innowacja zmienia życie. Świat lepszy od kumulatywnych innowacji. Jesteśmy odpowiedzialni za poprawę życia ludzi poprzez filozofię przekazaną przez produkty.

Dedykowany do rozwiązywania potrzeb klienta:

Oferujemy doskonałą obsługę techniczną, wartość produktu i doskonałą obsługę klienta. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa produktów.

Nasz postęp:

Producent najwyższej jakości sprzętu badawczego

Specjaliści w zakresie testów zgodnych z normą IEC

10 lat tradycji projektowania urządzeń testowych

1 rok gwarancji

Wysokiej jakości materiały

Pomoc techniczna on-line przez Skype i E-mail

Jakość, niezawodność, łatwość obsługi i innowacyjność

Uznajemy, że satysfakcja klienta jest podstawą naszej działalności i stale poszukujemy lepszych sposobów na osiągnięcie tego celu.

Usługi transportowe:

Grupa DHL Cosco, Fedex są naszymi dobrymi partnerami, co gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę do klienta.

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
BLDG D2, Jinhe Industrial Park, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-18826455520
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Urządzenia testujące IEC dostawca. © 2014 - 2021 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.