Tel:
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Zapewniamy wiodące w branży urządzenia testujące,

Zaawansowany system online i rozwiązania - wszędzie na świecie.

Dom

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5 6 7

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

 

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd (zwana dalej HongCe) ma siedzibę w Guangzhou w Chinach od 2003 roku i zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem sprzętu testowego i systemu wykrywania produktów elektronicznych i elektrycznych, sprzętu AGD i innych produktów.HongCe zajmuje się profesjonalnie dostarczaniem sprzętu do testowania laboratoryjnego i systemu testowania linii produkcyjnych, jesteśmy teraz przedsiębiorstwami high-tech o wyższości technicznej i możliwościach badawczo-rozwojowych w branży przyrządów testowych.

 

                     Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasze podstawowe technologie obejmują próżnię, testowanie szczelności i automatyczną kontrolę, laboratoryjny sprzęt testowy i rozwiązania.Nasz lider techniczny jest ekspertem w dziedzinie wykrywania nieszczelności, a jego ponad 2 dekady doświadczenia są ogromnym atutem naszej firmy.Nasz zespół techniczny składa się z doświadczonych inżynierów i techników.

 

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

Sprzęt laboratoryjny HongCe został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wymaganiami norm GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO itp. Naszymi głównymi produktami są: sprzęt do testowania przełączników, wtyczek, gniazd i sprzęgów;sprzęt do prób udarności mechanicznej;sprzęt do testowania materialnego zagrożenia pożarowego, sondy do testowania ochrony obudowy;wodoodporny i pyłoszczelny sprzęt do testów środowiskowych;Sprzęt do testowania bezpieczeństwa urządzeń gospodarstwa domowego;sprzęt do testowania przewodów i kabli;sprzęt do testowania opraw oświetleniowych;sprzęt do testowania narzędzi elektrycznych;sprzęt do testowania technologii informatycznych i audio-wideo.Nasze produkty są szeroko stosowane w krajowych i światowych instytucjach pomiarowych i certyfikujących, mechanizmach kontrolnych, laboratoriach, biurach kontroli eksportu i importu oraz biurach kwarantanny, różnych firmach produkcyjnych itp. Naszymi klientami są Bureau Veritas, CSA, ITS, UL, TUV Rheinland, TUV SUD , SGS itp.

 

Sprzęt do testowania linii produkcyjnych HongCe jest głównie dostosowywany do przedmiotów obrabianych klienta, takich jak automatyczny system testowania szczelności, system odzyskiwania gazu, inny system dostosowany do potrzeb klienta oparty na technologii testowania próżni i szczelności.

 

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 2

 

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HongTong, HongCe, HJ

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2003

pc Export : 50% - 60%

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. (dawniej: HongTong Electromechanical Co., Ltd.) jest wiodącą firmą w przemyśle urządzeń kontrolnych, rozpoczęła produkcję urządzeń do testów od 2003 roku, zawsze trzymając się ukierunkowanej na klienta polityki przyjaznej użytkownikowi i przyjaznej dla środowiska Opracować efektywne kosztowo i konkurencyjne produkty, aby spełnić oczekiwania klientów na rynku.

Nasza firma jest dostawcą specjalistycznego sprzętu do testowania jakości, który nie jest powszechnie dostępny na rynku. Naszą jedyną działalnością jest projektowanie, opracowywanie i produkcja specjalnych urządzeń testowych w odniesieniu do norm IEC, EN, UL, ISO, ASTM lub innych standardów krajowych i międzynarodowych. Nasz sprzęt jest zbudowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami określonymi przez normy.

Nasze kadry kierowniczej i działów badawczo-rozwojowych, od ponad dziesięciu lat, zajmują się produkcją sprzętu do testów bezpieczeństwa. Doświadczeni inżynierowie pracowali w dziedzinie testowania, testowania urządzeń i produkcji, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji urządzeń testowych. W tej dziedzinie bardzo ważne jest, aby mieć doświadczenie w testowaniu i zrozumieć problemy występujące podczas testów.

Posiadamy głęboką wiedzę na temat rynku i potrzeb naszych klientów. Uważamy, że najlepsza jakość i popularne produkty pochodzą z ścisłej kontroli jakości i dobrze zorganizowanych, tworzących firmy.

Do tej pory mamy szeroką gamę produktów i zakres, takich jak seria maszyn do badania udarności, testowania palności serii urządzeń, seria sond palnych testów, testowania urządzeń ochrony przed wtryskiem, seria tester gniazda itp. Zawsze poświęcamy nowe osiągnięcia produktów.

W 2015 r. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd i HJ Automatic Control Technology Co., Ltd (założona w 2012 r.) Osiągnęły silne sojusze w zakresie technologii i produkcji, opracowały kolejną dużą serię produktów: precyzyjne urządzenie do wykrywania wycieków próżniowych i rozwiązania, Dostarczają głównie automatycznego zautomatyzowanego sprzętu do wykrywania nieszczelności lub systemu klimatyzatorów, sprężarek, zaworów, rur, zbiorników paliwa, pomp olejowych, wysokonapięciowych przełączników mocy GIS i przełączników aluminiowych, aeronautycznych, astronautycznych i uszczelnień produktów wojskowych. Nasz klient obejmuje CRRC, Gree, Haier, Vanward i inne

W oparciu o nasze coraz bardziej zaawansowane technologie R & D i możliwości produkcyjne, dzięki naszym kompetencjom w dziedzinie elektryki, mechaniki, komunikacji, mechaniki i fluidiki, HongCe stworzyła zbiór niezależnych badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i zarządzania wszystkimi w jednym dojrzałym System operacyjny, teraz HongCe ma silną zdolność do zaspokojenia potrzeb klientów w laboratoryjnych urządzeniach do testowania i testowania linii produkcyjnych.

Po kilkudziesięciu stuleciach firma HongCe spełniła oczekiwania klientów jako podstawę, dostarczyliśmy nasze urządzenia testowe i propozycje do ponad stu laboratoriów krajowych i światowych, inspekcji eksportu i importu oraz biura kwarantanny, producentów i innych. Wygraliśmy wiele Zaufanie klientów i pochwały, oferując wysokiej jakości produkty i rozsądną obsługę. Wierzymy, że dzięki uznanym uznanym firmom zdobędziemy uznanie dzięki ciągłym staraniom i dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Usługowe

Jesteśmy profesjonalnym producentem sprzętu do testowania bezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem, zaawansowanymi technologiami procesów produkcyjnych, ścisłą kontrolą jakości.Naszymi klientami są TUV,ITS, CSA, BV, SGS itp. Nasz asortyment obejmuje sprzęt do testowania IP, palce testowe i sondy, sprzęt do testowania bezpieczeństwa, mierniki wtyczek, gniazdek, złączy urządzeń i oprawki, sprzęt do wyłączania, normalne testy eksploatacyjne i wytrzymałościowe przełączników, wtyczek, gniazdek i złączy urządzeń, sprzęt do badania odporności na ciepło, ogień i śledzenie oraz sprzęt do sprawdzania wytrzymałości mechanicznej i zagrożeń mechanicznych.Możemy również wykonać różne komory środowiskowe, w tym komory temperaturowo-wilgotnościowe, piaskowe, pyłowe itp. Jeśli nie widzisz produktu, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 3

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 4

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 5

Nasz przyrząd może wykonywać następujące usługi pomiarowe:

O: Testy wytrzymałościowe i niezawodnościowe

B: Testy laboratoryjne

C: test kontroli jakości

D: Monitorowanie procesu

E: 100% testowana produkcja

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 6

Możemy według Państwa pomysłu zapewnić niepowtarzalny design produktów.

Jesteśmy manufakturą, fabryką, więc mamy możliwość masowej produkcji.

 

Pomoc techniczna:

Wszyscy nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani.

Naszą działalnością jest projektowanie, rozwój i produkcja specjalnych urządzeń testowych w odniesieniu do norm IEC, EN, DIN,....Nasz sprzęt budowany jest zgodnie z aktualnymi wymaganiami stawianymi przez normy.

Nasz dyrektor generalny i inżynierowie są pionierami w dziedzinie testowania produktów elektrotechnicznych.

Jako pionierzy pracowali w dziedzinie testowania, projektowania i produkcji urządzeń testowych, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji urządzeń testowych.Na tym polu bardzo ważne jest posiadanie doświadczenia w testowaniu i zrozumienie problemów, które pojawiają się podczas testowania.Wciąż utrzymujemy bardzo dobre relacje z naszymi klientami, aby uzyskać informację zwrotną, co można ulepszyć na naszym sprzęcie.

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 7

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 8

Usługa OEM jest dostępna:

Na maszynie możemy wydrukować logo klienta i nazwę firmy.

Obsługa techniczna:

Nasz zespół techniczny ma duże doświadczenie w maszynie do testowania bezpieczeństwa, aby wyprodukować lepszą maszynę i wyprodukować lepszą maszynę testującą.Jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w zakresie dostosowywania maszyn, konserwacji maszyn, projektowania technicznego, optymalizacji projektu, rozwoju produktu.

Kontrola jakości:

Nasz doświadczony zespół Zapewnienia Jakości jest w stanie kontrolować jakość podczas produkcji lub przed wysyłką, aby zagwarantować, że nasz klient otrzyma tylko jakość, a nie kłopoty.

Obsługa posprzedażna:

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wydajną obsługę posprzedażną naszych produktów sprzedawanych na całym świecie.

 

Firma Zespół

Mamy duży zespół ds. Zarządzania, działu badawczo-rozwojowego i sprzedaży, zawdzięczamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie testów bezpieczeństwa. Nasze produkty i serwis zapewniają Ci bezpieczeństwo. Uważamy, że innowacja zmienia życie. Świat lepszy od kumulatywnych innowacji. Jesteśmy odpowiedzialni za poprawę życia ludzi poprzez filozofię przekazaną przez produkty.

Dedykowany do rozwiązywania potrzeb klienta:

Oferujemy doskonałą obsługę techniczną, wartość produktu i doskonałą obsługę klienta. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa produktów.

Nasz postęp:

Producent najwyższej jakości sprzętu badawczego

Specjaliści w zakresie testów zgodnych z normą IEC

10 lat tradycji projektowania urządzeń testowych

1 rok gwarancji

Wysokiej jakości materiały

Pomoc techniczna on-line przez Skype i E-mail

Jakość, niezawodność, łatwość obsługi i innowacyjność

Uznajemy, że satysfakcja klienta jest podstawą naszej działalności i stale poszukujemy lepszych sposobów na osiągnięcie tego celu.

Usługi transportowe:

Grupa DHL Cosco, Fedex są naszymi dobrymi partnerami, co gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę do klienta.

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
BLDG D2, Jinhe Industrial Park, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-18826455520
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Urządzenia testujące IEC dostawca. © 2014 - 2023 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.