Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

profil firmy

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd (zwana dalej HongCe) z siedzibą w Guangzhou w Chinach od 2003 roku zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem sprzętu testowego oraz systemów wykrywania produktów elektronicznych i elektrycznych, sprzętu gospodarstwa domowego i innych produktów.HongCe specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu do badań laboratoryjnych i systemów testowania linii produkcyjnych, jesteśmy obecnie przedsiębiorstwami high-tech posiadającymi przewagę techniczną oraz możliwości badawczo-rozwojowe w branży przyrządów testowych.

 

Nasze podstawowe technologie obejmują próżnię, testowanie szczelności i automatyczną kontrolę, sprzęt i rozwiązania do testów laboratoryjnych.Nasz lider techniczny jest ekspertem w wykrywaniu nieszczelności, jego ponad 20-letnie doświadczenie jest ogromnym atutem naszej firmy.Nasz zespół techniczny składa się z doświadczonych inżynierów i techników.

 

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Sprzęt laboratoryjny HongCe jest projektowany i produkowany zgodnie z wymaganiami norm GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO itp. Naszymi głównymi produktami są: sprzęt do testowania przełączników, wtyczek, gniazd i łączników;sprzęt do badania udarności mechanicznej;sprzęt do badania zagrożenia pożarowego materiałów, sondy do testowania ochrony obudowy;wodoodporny i pyłoszczelny sprzęt do testów środowiskowych;sprzęt do testowania sprzętu gospodarstwa domowego;sprzęt do testowania przewodów i kabli;sprzęt do testowania opraw oświetleniowych;sprzęt do testowania narzędzi elektrycznych;sprzęt do testowania technologii informatycznych oraz sprzętu audio i wideo.Nasze produkty są szeroko stosowane w krajowych i światowych instytucjach pomiarowych i certyfikujących, mechanizmach kontrolnych, laboratoriach, biurach kontroli eksportu i importu oraz kwarantannie, różnych firmach produkcyjnych itp. Naszymi klientami są Bureau Veritas, CSA, ITS, UL, TUV Rheinland, TUV SUD , SGS itp.

 

Sprzęt do testowania linii produkcyjnej HongCe jest głównie dostosowywany do detali klienta, takich jak automatyczny system testowania szczelności, system odzyskiwania gazu, inny dostosowany do potrzeb system oparty na technologii testowania próżni i szczelności.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. (dawniej: HongTong Electromechanical Co., Ltd.) jest wiodącą firmą w branży sprzętu kontrolnego, rozpoczęła produkcję sprzętu testowego od 2003 roku, zawsze przestrzega polityki zorientowanej na obsługę klienta, użytkownika i środowiska, aby opracowywać opłacalne i konkurencyjne produkty, aby sprostać różnym wymaganiom naszych klientów na rynku.

Nasza firma jest dostawcą specjalistycznego sprzętu do badania jakości, który nie jest powszechnie dostępny na rynku.Naszą jedyną działalnością jest projektowanie, rozwój i produkcja specjalnego sprzętu testowego w odniesieniu do IEC, EN, UL, ISO, ASTM lub innych norm krajowych i międzynarodowych.Nasze urządzenia budowane są zgodnie z aktualnymi wymaganiami określonymi przez Normy.

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasze zespoły kierownicze, badawczo-rozwojowe i sprzedażowe zajmują się sprzętem do testów bezpieczeństwa od ponad 10 lat.Posiadamy doświadczonych inżynierów pracujących w obszarze testowania, projektowania i produkcji sprzętu testowego, co dało nam tradycję i doświadczenie niezbędne do projektowania i produkcji sprzętu testowego.W tej dziedzinie bardzo ważne jest posiadanie doświadczenia w testowaniu i zrozumienie problemów pojawiających się podczas testowania.

Mamy głęboką wiedzę o rynku oraz potrzebach i pragnieniach naszych klientów.Wierzymy, że najlepsze i popularne produkty pochodzą ze ścisłej kontroli jakości i dobrze zorganizowanych firm nastawionych na tworzenie.

Jak dotąd posiadamy szeroką i pełną gamę produktów, takich jak serie maszyn do badania udarności, serie urządzeń do badania palności, serie sond palcowych, serie urządzeń do testowania ochrony przed wnikaniem, serie testerów gniazd wtykowych itp. Zawsze poświęcamy się rozwojowi nowych produktów.

W 2015 roku firmy Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd i HJ Automatic Control Technology Co., Ltd (założone w 2012 roku) zawarły potężne sojusze zarówno w zakresie technologii, jak i produkcji, opracowały kolejną dużą serię produktów: precyzyjny sprzęt i rozwiązania do testowania próżniowego wykrywania nieszczelności, dostarczają głównie online zautomatyzowany sprzęt lub system wykrywania nieszczelności do klimatyzatorów, sprężarek, zaworów, rur, zbiorników paliwa, pomp olejowych, wysokonapięciowych wyłączników zasilania GIS i przełączników aluminiowych, aeronautyki, astronautyki i uszczelek do produktów wojskowych.Naszymi klientami są CRRC, Gree, Haier, Vanward itp.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HongTong, HongCe, HJ

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2003

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Certyfikaty